Skip to main content

داستان ربط

باید جایی باشدحتما شده که در کوچه ‌پس کوچه‌های تهران، از وسط برج و باروهای بلندمرتبه رد شده و به خانه کوتاه‌قدی برسید که غرق در داستان آن شوید. این خانه‌های جامانده از گذشته، همیشه پر از حرفند و ربط؛ حرف از چندین دهه میزبانی آدم‌ها و ربط درست انسان و آجر و آهن و درخت؛ این خانه‌ها برای زندگی‌کردن درست شدند. آفریده‌‌ی درست انسان برای انسان.
حالا یکی از همین خانه‌های پرداستان وسط شمیران، ایوانی شده برای ربط ما و شما.

ربط ما و تو نهان تا به کی از بیم رقیبان | گو بداند همه کس ما ز توییم و تو زمایی

«هاتف اصفهانی»

هرچند از تاریخ خواندن بهتر، در وسط تاریخ رفتن است اما برای آن که بدانید ایوان ربط چطور ایوانی است، بدانید در این باغ قجری که تاریخ آن به قریب به یک قرن پیش باز می‌گردد، هم کافه و رستوران داریم، هم جایی برای بازی رومیزی، هم گالری‎ای برای نمایش، هم سِنی برای اجرا و هم فضای بزرگی برای میهمانی و جشن و هم اتاق‌های مجهزی برای رویدادهای کاری و خصوصی؛ خلاصه اینکه بهانۀ زیادی برای ربط ما و شماست.

گو بداند همه کس ما زتوییم و تو زمایی

اتاق آبگینه

ساعت: ۸ تا ۲۴
ظرفیت: ۵۰ نفر

چیدمان

سینمایی

کارگاهی

دورهمی

اتاق شیشه‌ای مجموعه ایوان ربط با معماری ترکیبی آجر و شیشه، نماد تلفیق زندگی اجتماعی روزمره با چاشنی سنت است. توجه ما به ترکیب سنت و مدرنیته در این فضا امکان برگزاری رویدادهای متنوع اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و حتی بازی‌محور را برای مخاطب فراهم کرده. پخش و نمایش فیلم، برگزاری کارگاه‌های خلاقانه، دورهمی‌های خانوادگی و برگزاری رویدادهای شرکت‎های استارتاپی همه و همه در فضای آبگینه شدنی است.

تماس با ما ۰۹۰۳۸۶۳۵۱۲۸

سالن نارنجی

ساعت: ۸ تا ۱۷
ظرفیت: ۵۰ نفر

چیدمان

سینمایی

کنفرانس

دورهمی

طراحی دکوراسیون سالن نارنجی، برای برگزاری رویدادهای بازی محور، آموزش‌محور و در کل رویدادهایی برپایه انرژی و فعالیت بالا مناسب‎تر است؛ اما به‌خاطر قابلیت چیدمان‌های متفاوت، به راحتی برگزاری رویدادهای اداری هم در این فضا شدنی است.
میزهای سالن نارنجی با قابلیت دوگانه بازی رومیزی و کارگاه و دیوار سفید موجود در سالن با قابلیت نمایش تصاویر۱۱۰ اینچ، برای نمایش فیلم و پرزنتیشن در طول برگزاری رویدادها از مزیت‌های سالن نارنجی است. ناگفته پیداست که با این دیوار سفید می‌توان دل سیر فیلم هم دید.

تماس با ما ۰۹۰۳۸۶۳۵۱۲۸

گالری استخر

ساعت: ۸ تا ۲۴
ظرفیت: ۶۰ نفر

چیدمان

سینمایی

کارگاهی

کارگاه هم‌زمان

گالری استخر برای اجرای پروژه‌هایی با محتوای هنری باززنده شده؛ زمانی در آب این استخر شنا می‌کردند اما حال جای شنای خیال است. معماری منحصر به‌فرد گالری استخر، علاوه بر نمایش آثار تجسمی، مناسب پرفورمنس و اجرا و چیدمان هم هست.

تماس با ما ۰۹۰۳۸۶۳۵۱۲۸

سِن عمارت

ساعت: ۸ تا ۲۴
ظرفیت: ۲۵۰ نفر

چیدمان

دورهمی

نمایش

پیشانیِ ایوان ربط، محل برگزاری رویدادها در فضای باز است. احاطه سن به قسمت عمده ایوان ربط و در عین‌حال جدابودن از فضای پشتی (ایوان پشتی و گالری استخر)، امکان برگزاری تئاتر، شب‌ شعر و موسیقی، برنامه‌ گفت‌وگو محور و جشن‏‌های سازمانی و شرکتی را هم مهیا کرده.

تماس با ما ۰۹۰۳۸۶۳۵۱۲۸

ایوان پُشتی

ساعت: ۸ تا ۲۴
ظرفیت: ۱۵۰ نفر

چیدمان

دورهمی

نمایش

ایوان پشتی، از کل فضای باغ و جلوی عمارت فاصله گرفته و این ویژگی و مجاورت آن در کنار گالری استخر و سالن نارنجی (خانه بازی کیف کوک)، آن را برای برگزاری رویدادهای با تعداد بالا و کاربری‌های خاص‌تر در جنب نمایشگاه و … فراهم کرده است.
چینش متنوع و ایوانی با ارتفاع بالاتر از بقیه فضا، از ویژگی‌های ایوان پشتی است.

تماس با ما ۰۹۰۳۸۶۳۵۱۲۸

اتاق خصوصی

ساعت: ۸ تا ۲۴
ظرفیت: ۱۰ نفر

چیدمان

مبله

شاید فکر کنید میان این همه هیاهوی ربط امکان داشتن یک نشست تخصصی خصوصی نیست. اما درست در میانۀ این همه شور و هیجان، فضایی کاملا مجزا و آرام وجود دارد که با چیدمان مبله و امکانات صوتی و تصویری، برای جلسات خصوصی شما فضای مناسبی است.

تماس با ما ۰۹۰۳۸۶۳۵۱۲۸

این بخشی از ربط است که به قید کلمات درآمده‌ اما ایوانی که برای انسان نو شده را باید از نزدیک دید و شنید و حس کرد. پس منتظر شماییم.

تعرفه‌های فضای رویداد

دانلود کاتالوگ خدمات میزبانی

آبگینه

نارنجی
(کیف‌کوک)

اتاق خصوصی

سِن عمارت

  • قیمت هر فضا به ازای سه ساعت رزرو است.
  • به ازای هر ساعت اضافه‌تر از سه ساعت اولیه، ۲۰ درصد به هزینه اضافه می گردد.
  • رزرو در روزهای پنجشنبه و جمعه با ۱۵ درصد افزایش قیمت امکان‌پذیر است.
  • برای سفارش غذا، درصورت رزرو بالای ۴۰ نفر، امکان سفارش خارج از منو وجود دارد.
  • برای سفارش میان وعده، درصورت رزرو بالای ۱۵ نفر، امکان سفارش خارج از منو وجود دارد.
  • در فصول سرد سال در فضاهای سن عمارت، گالری استخر و ایوان پشتی امکان برگزاری رویداد نیست.